Ladies Fair Tuinland Groningen

Ladies Fair Tuinland Groningen

Kom ook op 15 november naar de Ladies Fair bij Tuinland Groningen.
Een avond vol gezelligheid, leuke kraampjes, muziek en sfeer.
Om binnen te komen heb je een toegangskaart nodig, deze kost € 1,-.
De opbrengst van de kaartverkoop voor de Ladies Fair van Tuinland Groningen wordt geschonken aan Groninger Landschap.


Het Groninger Landschap zal de gift gaan besteden aan onderzoek en beheer voor het leefgebied van de groene glazenmaker (unieke libellesoort) in de Lettelberterpetten (nabij Leek).
Meer informatie is te vinden op www.groningerlandschap.nl/groeneglazenmaker

Tuinland Groningen heeft liefde voor groen en de natuur en zet zich graag in voor dit goede doel.




De kaartverkoop is gestart!
Koop je kaarten online of bij de klantenservice van Tuinland Groningen.

De volgende bedrijven zijn bij Tuinland Groningen aanwezig:

 

Naam Assortiment Website
Pits & Presents Biologische pittenzakken en cadeau-artikelen www.pits4you.nl
leukstewinkeltje.nl
Het Groninger Landschap Het goede doel van deze Ladies Fair editie www.groningerlandschap.nl
Groninger Kaasboetiek Kaas, noten en delicatessen http://www.groningerkaasboetiek.nl
Eyecatcher Damesmode/accessoires  
Tupperware Keuken/opbergen www.tupperware.nl
Hara Groningen Boukje Veldman Schoonmaakartikelen en huidverzorging www.ha-ra.nl
Oriflame Huidverzorging en make-up www.oriflame.nl
Pimp Your Shoes Accessoires voor schoenen en kleding www.pimpyourshoes.nl 
www.fashionclip.nl
Salon Bianca Schoonheidsspecialiste/pedicure/welzijnscoach/Herbalife distributeur www.salonbianca.eu
Ant en Peet Creations Home decoratie en cadeau-artikelen www.pcdeblecourt.nl
Amina Jewels Magneetsieraden www.amina-jewels.nl
Lakrits Butik Scandinavische dropdelicatessen www.lakritsbutik.nl
LAKK studio Sieraden, tassen, woonaccessoires, kleding  
Desalai Handbeschilderd lederwaren + accessoires www.desalai.com
Tapparfum Yvonne Parfum uit tapflessen  
247 Decoshop Woonaccessoires en cadeau-artikelen in landelijke stijl www.247decoshop.nl
Plimmies Tweedehandse en zelfgemaakte accessoires www.plimmies.nl
Jelly Swart Zelfgemaakte sieraden
 
Beans & Grapes Wijn  
Mulder Pot-Kropswolde Brood-, cake- en pannenkoekmixen www.molenmulderpot.nl
Happy Birdsday Handgemaakte vogeltraktaties www.happybirdsday.nl
YVI Plaids van 100% Merino wol en leuke woonaccessoires www.madebyyvi.nl
Kuske oet Grunn Chocozoenen www.facebook.com/kuskeoetgrunn/
Nagelstyliste H10 Gellak nagels  
Touchez Stoelmassage www.touchez.nl
Curves Vrouwensportschool www.curvesgroningencentrum.nl


 Er is geen plaats meer voor nieuwe standhouders

Naar top